Przegrywanie VHS na DVD

Czy pamiętacie jeszcze wypożyczalnie kaset VHS? Wielkie i nieporęczne kamery, którymi rejestrowaliście ważne dla Was wydarzenia? W natłoku aparatów cyfrowych, mini kamer, komórek, wielkich telewizorów LCD, filmów na youtube i albumów na facebook łatwo zapomnieć o kasetach VHS.

Zapewne macie w domu półkę, na której obrastają kurzem kasety VHS gdzie nagrane są chrzciny Waszej dorosłej już pociechy, pierwsza komunia święta chrześniaka Antka, urodziny wujka Mariana czy wakacje w mazurskich lasach. Kiedy najdzie Was ochota na sentymentalną podróż nagle okazuje się, że długo nieużywany odtwarzacz video nie działa, pilot skończył żywot jako gryzak Azorka, lub też podłączenie wszystkiego do nowego telewizora wymusza przeprawę przez gąszcz kabli euro, chinch, jack i innych przejściówek….

Taka sentymentalna podróż najpewniej skończy się oglądaniem kolejnego odcinka Czterech Pancernych w telewizyjnych powtórkach. Jednak nie ma co rozpaczać. Nasza firma oferuje usługi kopiowania kaset VHS na DVD. Ale nie tylko! Możemy także zgrać Wasze nagrania z kamer SVHS, Digital8, Hi8, MiniDV oraz wielu innych. Nie trzeba chyba pisać dlaczego przegrywanie z VHS na DVD jest takie ważne. Kaseta VHS ma ograniczoną żywotność a dostęp do wideo będzie coraz trudniejszy. Kto z Was ma jeszcze w domu adapter? Podobny los czeka wysłużone „magnetowidy”. Nie pozwólcie wspaniałym pamiątkom zginąć i zamówcie kopiowanie VHS na DVD już dzisiaj.

Skip containing discarded VHS tapes

Przegrywanie kaset VHS na DVD - uratuj swoje wspomnienia

Więcej szczegółów dotyczących usługi kopiowania VHS na DVD na stronie: KopiowanieDodaj swój komentarz